Latest Results
Gundagai: Tooheys Extra Dry Mdn Plate, 1180m
Tnr: Darrell Burnet Rdr: Nick Heywood
Gundagai: Hahn Premium Light Hcp (C1), 1100m
Tnr: John Nisbet Rdr: Rebecca Bronett Prag
Ballarat Synthetic: Porter Plant (Bm64), 1400m
Tnr: Dane Smith Rdr: Sarah Field
Moruya: Clipsal Mdn Hcp, 1200m
Tnr: Jamie Stewart Rdr: Jack Martin
Warracknabeal: Werner's Electrical (Bm52), 1200m
Tnr: Ms L Brander Rdr: Ms S Metcalfe
Dalby: Bob Laffy Mdn Plate, 1000m
Tnr: Tony Haydon Rdr: Jake Molloy
Doomben: Ladbrokes Same Race Multi Hcp (C1), 1350m
Tnr: T J Gollan Rdr: V Duric
Ballarat Synthetic: Hygain Winners Choice (Bm58), 1200m
Tnr: Ms M Lawson Rdr: Patrick Moloney
Narromine: Qube Agri Narromine (Bm58), 800m
Tnr: A L McRae Rdr: Dylan Stanley
Narromine: Three Rivers Machinery Case IH Mdn Hcp, 1100m
Tnr: W T Martyn Rdr: Zoe Hunt
Murwillumbah: Take It Ezy Meat Co. Mdn Hcp, 1550m
Tnr: Aiden St Vincent Rdr: Jag Guthmann-Chester
Scone: Inglis Digital June Late Sale - Bidding Closing Wednesday Hcp (C1), 1200m
6 of 10:
Speck (ex: Garland Girl)
Tnr: R P Northam Rdr: Reece Jones
Queanbeyan: TAB App (Bm50), 1200m
Tnr: Aaron Clarke Rdr: Jade Mc Kenzie
Goulburn: Goulburn Post Mdn Plate, 1500m
Tnr: A L McRae Rdr: Molly Bourke
Wangaratta: Insite Real Estate (Bm64), 1100m
Tnr: D J McCarthy Rdr: B Mc Dougall
Ballarat Synthetic: Hygain Winners Choice (Bm58), 1100m
Tnr: Craig Weeding Rdr: J Duffy
Wagga: Andersens Flooring (Bm58), 1200m
Tnr: G J Colvin Rdr: Holly Durnan
Moe: Bottlemart Moe Mdn Plate, 1214m
Tnr: Patrick Keane Rdr: B Higgins
Seymour: Seymour Equine Clinic (Bm64), 1200m
Tnr: Ms G Johnstone Rdr: Jack Hill
Bendigo: Elmore IGA Hcp (58), 1100m
Tnr: Ms M Lawson Rdr: Patrick Moloney
Rockhampton: Great Northern Hcp, 1100m
Tnr: Joshua Manzelmann Rdr: Kirk Matheson
Ballarat Synthetic: Hygain Winners Choice (Bm58), 1400m
Tnr: Dane Smith Rdr: Sarah Field
Canberra Acton: Evri Group (Bm50), 1206m
Tnr: John Nisbet Rdr: Ms J Taylor
Nowra: Hotondo Homes South Coast Mdn Plate, 1100m
Tnr: A L McRae Rdr: Damon Budler
Nowra: G J Gardner Homes (Bm66), 1000m
Tnr: A L McRae Rdr: Damon Budler
Wyong: Pluim Group Hcp (C1), 1100m
Tnr: Bjorn Baker Rdr: C Schofield
Scone: Scone RSL Mdn Hcp, 1300m
Tnr: Aiden St Vincent Rdr: B Looker
Edenhope: Mundarra (Bm64), 1450m
Tnr: Dane Smith Rdr: P Gatt
Edenhope: Naracoorte Toyota Hcp (58), 1200m
Tnr: Ms L Brander Rdr: Ms S Metcalfe
Gulgong: Mdn Plate, 1000m
Tnr: W T Martyn Rdr: Zoe Hunt
Broome: DC Data (Bm58+), 1200m
Tnr: D R Pateman Rdr: Ava Catarino
Fannie Bay: Territory Punter Of The Year July 27 (Bm64), 1200m
Tnr: J W Peacock Rdr: Casey Hunter
Dubbo: Desspos Solutions Hcp (C1), 1100m
4 of 14:
Speck (ex: Garland Girl)
Tnr: R P Northam Rdr: Shae Wilkes
Mackay: Ladbroke It! Mdn Hcp, 1050m
Tnr: Joshua Manzelmann Rdr: Ms G Cartwright
Goulburn: Radio Goulburn Hcp (C1), 1200m
Tnr: Aaron Clarke Rdr: Jade Mc Kenzie
Thangool: Biloela Plumbing Works Hcp, 1300m
Tnr: Mark Cochrane Rdr: M A Butler
Kilcoy: Golden Shores Hervey Bay Mdn Plate, 1200m
Tnr: Phillip Burns Rdr: M Hellyer
Wangaratta: Master King Security (Bm58), 1100m
Tnr: D J McCarthy Rdr: Holly Durnan
Cobar: (Bm50), 1200m
Tnr: Connie Greig Rdr: Wendy Peel
Coffs Harbour: Bellbowrie Motors Mdn Plate, 1405m
Tnr: Aiden St Vincent Rdr: D Peisley
Wagga: Alan Harris McDonald Mdn Plate, 1300m
Tnr: A L McRae Rdr: Molly Bourke
Wellington: Keirle's Pharmacy (Bm66), 900m
Tnr: A L McRae Rdr: Damon Budler