Latest Results
Fannie Bay: On Fire Racing Hcp (62), 1100m
Tnr: Ella Clarke Rdr: Aaron Sweeney
Fannie Bay: Tab Roant Gold Cup, 1300m
Tnr: Philip Cole Rdr: Ianish Luximon
Gladstone: (Bm50), 1517m
4 of 6:
Muiron (ex: Veuvelicious)
Tnr: Ms C Rogers Rdr: Ms C Rogers
Home Hill: (Bm55), 1180m
Tnr: Jennifer Hatfield Rdr: Shae Nielson
Morphettville Parks: Quayclean (Bm76), 1000m
4 of 8:
Boonie (ex: Dice Game)
Tnr: W Clarken & N O'Shea Rdr: Rochelle Milnes
Quambone: Marthaguy Picnic Cup, 1400m
Tnr: Connie Greig Rdr: Deborah Barton
Wodonga: Carlton Draught Hcp (58), 1100m
Tnr: J E & C Ledger Rdr: Jessica Booth
Moruya: Clipsal Mdn Hcp, 1200m
Tnr: Paul Murray Rdr: Olivia Chambers
Bendigo: Bet365 Odds Drifter Protector Mdn Plate, 1300m
Tnr: M J Ellerton Rdr: Ben Allen
Bendigo: Ranbuild Sheds Cup (Bm64), 1000m
Tnr: Ben, Will & Jd Hayes Rdr: M J Dee
Dalby: Tom Frith Memorial Plate (C1), 1200m
Tnr: Jack Bruce Rdr: Jake Bayliss
Wyong: Domeland Thanks Stablehands Mdn Plate, 1000m
Tnr: James Cummings Rdr: Zac Lloyd
Donald: Buloke Plumbing Hcp (58), 1000m
Tnr: Dan O'Sullivan Rdr: Matthew Cartwright
Flemington: Bruce Gadsden (Bm90), 1420m
Tnr: M J Ellerton Rdr: J Bowditch
Gold Coast Poly: Hume Doors Hcp (C1), 1050m
Tnr: G B Prendergast Rdr: Corey Sutherland
Gold Coast Poly: Ezequote (Bm65), 1200m
2 of 10:
Bulsara (ex: Show Stealer)
Tnr: P Duff Rdr: Ms S Willis
Roma: The Southport School & NRG Services (Bm60), 1000m
9 of 10:
Muiron (ex: Veuvelicious)
Tnr: Ms C Rogers Rdr: Ms C Rogers
Talmoi: Trophy Race, 1400m
Tnr: Connie Greig Rdr: Emily Harrison
Geelong: Bet365 Mdn Plate, 1212m
Tnr: James Cummings Rdr: B Rawiller
Goulburn: Brad Writer Constructions Mdn Plate, 1300m
Tnr: J A O'Shea Rdr: Mitchell Bell
Tamworth: Moree Golf Club / Narrabri RSL Hcp (C1), 1000m
Tnr: Colt Prosser Rdr: Mollie Fitzgerald
Kembla Grange: Join The Warra Club Today Mdn Plate, 1600m
Tnr: Fabio Martino Rdr: A J Calder
Wangaratta: Winsec Savings & Loans Mdn Plate, 1100m
Tnr: Nick Ryan Rdr: W Egan
Canterbury: Hitotsu At Arrowfield Mdn Hcp, 1250m
Tnr: James Cummings Rdr: N Rawiller
Dubbo: Sipcam Australia/dha Welding Hcp (C3), 1100m
Tnr: Brett Robb Rdr: Ms G Mc Donnell
Pakenham Synthetic: Sandown Lodge Mdn Plate, 1200m
3 of 12:
Bigcat (ex: Pride Rock)
Tnr: R Griffiths & M De Kock Rdr: W Egan
Pakenham Synthetic: Sandown Lodge Mdn Plate, 1200m
Tnr: Brian McGrath Rdr: Nathan Punch
Pioneer Park: Member's Lounge Pasta Night 28 June Hcp (64), 1400m
Tnr: Terry Gillett Rdr: Ms S Logan
Seymour: Kilmore Ford (Bm64), 1000m
12 of 14:
Matao Ma (ex: Fortune's Choice)
Tnr: Ms H Powell Rdr: Alana Kelly
Singapore: Hcp (C5), 1100m
Tnr: H W Tan Rdr: T Krisna
Singapore: Hcp (C5), 1200m
Tnr: J Tan Rdr: B Pinheiro
Bendigo: Elmore IGA Hcp (58), 1100m
Tnr: Dan O'Sullivan Rdr: M Aitken
Bendigo: Elmore IGA Hcp (58), 1100m
Tnr: Michael Trotter Rdr: Logan Bates
Fannie Bay: Ladbrokes NT Derby Day July 20 Hcp (70), 1300m
Tnr: Philip Cole Rdr: Ianish Luximon
Murray Bridge Gh: Carlton Draught Murray Bridge Gold Cup 12 October (Bm78), 1000m
2 of 11:
Boonie (ex: Dice Game)
Tnr: W Clarken & N O'Shea Rdr: Todd Pannell
Trentham: TAB Odds Surge Every Race At Trentham 3yo , 1000m
Tnr: S A Sharrock Rdr: K R Hercock
Warwick: (Bm55), 1100m
Tnr: Glenn Richardson Rdr: Jace McMurray
Wyong: Industree Group Mdn Plate, 1200m
Tnr: G Ryan & S Alexiou Rdr: Tim Clark
Ballarat: AJM Contracting Mdn Plate, 1100m
Tnr: M J Ellerton Rdr: J Bowditch
Doomben: Become a BRC Member (Bm70), 1200m
1 of 12:
Blakmax (ex: Maxie's Blue Girl)
Tnr: T J Gollan Rdr: Ryan Maloney
Happy Valley: Violet Hcp (C3), 1000m
Tnr: D Whyte Rdr: E C W Wong
Mornington: Budget Stockfeeds And Outdoor Mdn Plate, 1200m
Tnr: C Maher Rdr: M Zahra
Port Augusta: Northeast Port Augusta Flying Doctor Cup (Bm64), 1200m
Tnr: B J Davis Rdr: H Y Yuen
Sapphire Coast: Sapphire Coast Buslines Mdn Hcp, 1200m
Tnr: Paul Murray Rdr: Q Krogh
Belmont Park: Amelia Park Plate, 1000m
Tnr: S J Miller Rdr: B Parnham
Broome: Roebuck Plains Roadhouse Hcp (C1), 1200m
Tnr: Roy Rogers Rdr: Austin Galati
Broome: DC Data (Bm58+), 1200m
Tnr: D R Pateman Rdr: Ms J Gray
Flemington: RDA Horsham Jan Croser Plate (Bm78), 1400m
Tnr: M J Ellerton Rdr: Damian Lane
Injune: (Bm50), 1400m
8 of 8:
Muiron (ex: Veuvelicious)
Tnr: Ms C Rogers Rdr: Ms C Rogers
Dubbo: Dubbo RSL Club Winter Country Classic Qualifier (Bm58), 1300m
Tnr: Brett Robb Rdr: Shannen Llewellyn
Swan Hill: Commercial Hotel Swan Hill VOBIS Gold Elvstroem Classic, 1300m
Tnr: C Maher Rdr: Ben Allen
Wyong: Arcade Trader - Bishop Collins Mdn Hcp, 1100m
Tnr: J A O'Shea Rdr: S Clipperton
Balaklava: Adelaide Galvanising Industries Hcp (56), 1400m
Tnr: Ms K Letts-Maund Rdr: D Tourneur
Doomben: XXXX Hcp (C1), 1110m
Tnr: Rochelle Pereira Rdr: Bailey Wheeler
Warwick Farm: Kia Ora Prague Mdn Hcp, 1100m
Tnr: James Cummings Rdr: Zac Lloyd
Bendigo: bet365 Top Tote Plus Mdn Plate, 1300m
4 of 9:
Bigcat (ex: Pride Rock)
Tnr: R Griffiths & M De Kock Rdr: D Yendall
Kembla Grange: Become an ITC Member Mdn Hcp, 1300m
Tnr: Mitchell Beer Rdr: Rachel King
Moree: Big Sky (Bm58), 950m
Tnr: Colt Prosser Rdr: L P Rolls
Moe: Able Mechanical Mdn Plate, 1200m
Tnr: Brian McGrath Rdr: Will Price
Kilcoy: Maeva Hospitality Hcp (C2), 800m
Tnr: Glenn Richardson Rdr: Hannah Richardson
Cobar: (Bm45), 1370m
Tnr: Connie Greig Rdr: Wendy Peel
Pioneer Park: Mulgas Adventures Hcp (C2), 1100m
Tnr: Terry Gillett Rdr: Dakota-Lee Gillett
Singapore: Hcp (C5), 1000m
Tnr: H W Tan Rdr: I Amirul
Singapore: Hcp (C5), 1200m
Tnr: J Tan Rdr: B Pinheiro
Singapore: Hcp (C4), 1000m
Tnr: J Peters Rdr: B Queiroz
Werribee: Australian Bloodstock Hcp (58), 1100m
Tnr: Michael Trotter Rdr: A Mc Cabe
Werribee: Australian Bloodstock Hcp (58), 1100m
Tnr: Dan O'Sullivan Rdr: Madison Lloyd
Seymour: Ray White Seymour (Bm64), 1000m
Tnr: Ms H Powell Rdr: Alana Kelly