Canberra Acton Race 4 - 1900m Daniela Dwyer Foundation & And Apartments Plate (C1)
Witness To Love (ex: That's Amore)
Tnr: Geoffrey Crothers
Rdr: Pierre Boudvillain
Ballarat Synthetic Race 1 - 1000m Whitford Liquid Waste Mdn Plate
Felasuvi (ex: Carusmatic)
Tnr: L and T Corstens
Rdr: Linda Meech
Ballarat Synthetic Race 5 - 1500m Porter Plant (Bm64)
Ballarat Synthetic Race 8 - 1000m Hygain Winners Choice (Bm58)
Carnarvon Race 6 - 1000m Mt Augustus Tourist Park (Bm56+)
Coffs Harbour Race 7 - 1315m Woolgoolga Diggers Cup (Bm82)
Gobbled (ex: Barangaroo)
Tnr: Brett Dodson
Rdr: Matthew Bennett
Bendigo Race 7 - 1400m Grogans Machinery Hcp (58)
Fannie Bay Race 3 - 1200m ROANT Day June 29 Hcp
Venting (ex: Vintage Strike)
Tnr: Kerry Petrick
Rdr: Paul Denton
Eagle Farm Race 1 - 1600m Seven The Wayne Wilson
Iknowastar (ex: Hidden Message)
Tnr: Bjorn Baker
Rdr: Tim Clark
Eagle Farm Race 6 - 1600m Ladbrokes J.J. Atkins Gr1
El Morzillo (ex: Avocado)
Tnr: Kelly Schweida
Rdr: Craig Williams
Gympie Race 3 - 1170m Hcp (55)
Longreach Race 6 - 1400m Open Hcp
Mudgee Race 3 - 1000m Birkalla Bracelet Collaroy Cup
Murray Bridge Gh Race 5 - 1200m Sportsbet Fast Form (Bm64)
Murray Bridge Gh Race 7 - 1400m Spry Civil Construction (Rs1ly)
Covert Witness (ex: Anfitriona)
Tnr: Jackson Matthews
Rdr: Alana Livesey
Narrandera Race 5 - 1200m Murrumbidgee Investment Services - LW Peacock Memorial Cup (Bm50)
Gobbo's Mate (ex: Bad Romance)
Tnr: Ross Purcell
Rdr: Nick Souquet
Newcastle Race 5 - 1200m World Wire Cables Hcp (C1)
Chief Witness (ex: Hilton Head)
Tnr: Joseph Pride
Rdr: Heavelon Van Der Hoven
Newcastle Race 7 - 1250m Pierlite Wombat Port Stephens Cup (Bm68)
Newcastle Race 8 - 900m The IPD Race (Bm64)
Miss Kono (ex: One Cat Wonder)
Tnr: Tom Ollerton
Rdr: Rosehill Race 6 - 1300m Precise Air (Bm78)
Dazzling Lucy (ex: Sky Dazzle)
Tnr: Tony Noonan
Rdr: Adam Hyeronimus
Rosehill Race 10 - 1300m Rosehill Bowling Club (Bm78)
Rockhampton Race 4 - 1400m Phil Peel Jeweller (Bm60)
Rockhampton Race 7 - 1200m TAB $20,000 Trainers Bonus Hcp (C1)
Gold Witness (ex: Gold Epona)
Tnr: Kerrod Smyth
Rdr: Warwick Satherley
Toowoomba Race 1 - 1200m Gerry Brown's Shelving & Storage Hcp (C1)
Walgett Race 6 - 1600m (Bm50)
Warwick Race 4 - 1100m (Bm55)
Coonamble Race 4 - 1300m Dave Carter Plumbing/GM Construction Hcp (C1)
Star Stroke (ex: Cattonar)
Tnr: Stuart Canham
Rdr: Andrew Banks
Coonamble Race 5 - 1300m Swanny's Foods/PW Concrete Hcp (C1)
Dao Sun (ex: Kiss The Sun)
Tnr: Kieren Hazelton
Rdr: Andrew Banks
Kempsey Race 7 - 1450m Wauchope RSL Club Wauchope Cup
Gobbled (ex: Barangaroo)
Tnr: Brett Dodson
Rdr: Moe Race 6 - 1014m Moe Optical Hcp (58)
Dream Witness (ex: Lakotadreamcatcher)
Tnr: Brooke Schreuder
Rdr: Teodore Nugent
Seymour Race 2 - 1200m Trawool Estate Mdn Plate
Kissing Heart (ex: Exceed The Night)
Tnr: David Prior
Rdr: John Keating
Singapore Race 7 - 2000m Hcp (C5)
Forest Gold (ex: Elucidate)
Tnr: James F Peters
Rdr: Daniel Moor
Pakenham Synthetic Race 2 - 1600m Pakenham Mazda Mdn Plate
Pakenham Synthetic Race 7 - 1200m Patient Paws Dog Training Pakenham (Bm58)
Gabstar (ex: Gabriella)
Tnr: Cindy Alderson
Rdr: Logan Bates
Ballarat Synthetic Race 7 - 1400m Hygain Winners Choice (Bm58)
Ballarat Synthetic Race 7 - 1400m Hygain Winners Choice (Bm58)
Owl Witness (ex: Dora's Ready)
Tnr: Con Kelly
Rdr: Neil Farley
Ballarat Synthetic Race 7 - 1400m Hygain Winners Choice (Bm58)
Life Sentence (ex: She Must Be Obeyed)
Tnr: Matt Cumani
Rdr: Eoin Walsh
Hawkesbury Race 8 - 1100m Clarendon Tavern (Bm64)
Starros (ex: Corrosion)
Tnr: Terry Croft
Rdr: Mackay Race 7 - 1050m Racing again Thurs 4th July (Bm70)
Eyewitness (ex: Adamant Lass)
Tnr: John Manzelmann
Rdr: Ashley Butler